Funkcjonalny system do przechowywania odzieży dla pralni

Szatnie automatyczne to innowacyjne rozwiązanie, które rozwiązuje dzisiejsze problemy miejsc użyteczności publicznej i nie tylko. Poza szkołami, kinami czy teatrami, system znajduje coraz większe zastosowanie w sektorze prywatnym. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim oszczędność czasu i przestrzeni. Otóż w tradycyjnych szatniach klienci muszą mierzyć się z mozolnym i długim szukaniem i wydawaniem odzieży przez szatniarzy, podczas gdy wersja automatyczna posiada bardzo dużą pojemność garderoby na stosunkowo małej powierzchni oraz automatyczne sterowanie, które znacznie przyśpiesza cały proces. Kolejną zaletą jest bardzo estetyczny wygląd szatni, która będzie świetnie prezentować się w hallu czy zaświadczy o profesjonalizmie pralni chemicznej.

Kto nie stracił mnóstwa czasu w kolejce po płaszcz czy kurtkę? Wyczekiwanie na odbiór garderoby potrafi być uciążliwe szczególnie zimą lub gdy śpieszymy się na spotkanie. Rozwiązaniem jest nowoczesna technologia przychodzi z rozwiązaniem i oferuje zastosowanie szatni automatycznych z manualnym lub elektronicznym systemem automatycznego wyszukiwania garderoby. Dzięki niemu można optymalnie wykorzystać powierzchnię, jaka przewidziana jest na szatnię. Instytucje publiczne czy firmy wyposażone w takie rozwiązanie znacznie podnoszą komfort swoich użytkowników czy klientów i znacznie usprawniają codzienną czynność, jaką jest korzystanie z szatni. Warto wiedzieć, że w projektach nowo budowanych obiektów publicznych od razu uwzględnia się montaż szatni automatycznych ze względu na ich walory funkcjonalne i estetyczne. Warto zatem wyposażyć się w rozwiązanie, które w przyszłości będzie naszą codziennością.

Kto może korzystać z systemu?
System szatni automatycznych to doskonale rozwiązanie, które posiada wiele praktycznych i ekonomicznych funkcjonalności, które mogą być użyte z szerokim zastosowaniem przez rozmaite instytucje i firmy. Idealnie sprawdzają się w małych pralniach chemicznych, jak również w dużych pralniach przemysłowych, w szatniach, garderobach szkół, kin, teatrów, oper czy zwykłych biur. Szatnie automatyczne, oferowane przez firmę Sovrana, mogą być wyposażone w automatyczny system wybierania, pozwalający na wprowadzenie numeru danej pozycji odzieży, która automatycznie zostanie przetransportowana do operatora. Rozwiązanie to pozwala również na wprowadzenie kilku pozycji odzieży jednocześnie, które będą sukcesywnie transportowane do operatora jedna za drugą. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego systemu kalkulacyjnego, transporter zawsze wybiera krótszą drogę tak, aby dostarczyć daną odzież jak najszybciej.

Plusy szatni automatycznej
Niezaprzeczalną zaletą systemu jest możliwość przechowywania ogromnej ilości odzieży na minimalnej powierzchni, co znacznie redukuje czas, jaki przeznaczany jest na umieszczanie odzieży na transporterze. Oznacza to, że odzież może być odszukana w bardzo prosty i szybki sposób, dzięki manualnemu lub automatycznemu systemowi lokowania odzieży.