Nowoczesny system komputerowego zarządzania pralnią

Współczesne pralnie obsługują wielu klientów, nieustannie pracując. Chcąc działać niezawodnie powinny skorzystać ze specjalnego oprogramowania, które pomoże w efektywnym zarządzaniu całością biznesu. Innowacyjne rozwiązania pojawiają się w każdym obszarze, dlatego dzisiejsze pralnie mogą liczyć na wiele ciekawych udoskonaleń, które zapewnią im zadowolenie klientów. Tym sposobem zapewnimy sobie stałą kontrolę, a odbieranie i wydawanie zamówień będzie przebiegało szybko i gładko.

Możemy wybierać spośród wielu rozwiązań wdrażających innowacyjne techniki zarządzania do pralni, jednak najbardziej wyróżnia się system Battista UNI, oferowany przez firmę Sovrana. To urządzenie modułowe jest bardzo elastyczne i z łatwością dostosowuje się do wszystkich potrzeb pralni, niezależnie od jej rozmiaru czy charakteru działalności. Nie ma znaczenia więc czy prowadzisz małą pralnie chemiczną czy bardzo duży zakład pralniczy, system Battista UNI sprawi, że biznes będzie prowadził się sam!

Właściwości oprogramowania
Battista UNI zostało opracowane przez firmę Metalprogetti, która jest światowym liderem w produkcji transporterów obrotowych i systemów komputerowych dla pralni. Oprogramowanie stworzono tak, aby jak najefektywniej zarządzać wszystkimi aspektami nowoczesnej pralni. W pełni modułowa budowa urządzenia pozwala na ustawianie zestawu zgodnie z potrzebami danego zakładu. Samo oprogramowanie może być regularnie uaktualniane, a jego funkcje mogą być rozszerzone w celu spełnienia nowych wymogów operacyjnych, które będą pojawiać się w miarę użytkowania lub powiększania biznesu. Warto dodać, że system rejestruje i przechowuje dane wszystkich klientów pralni, co znacznie usprawnia ich obsługę. Korzystnym skutkiem zastosowania w pralni systemu komputerowego Battista jest poprawa jakości i szybkości obsługi klienta, ciągła kontrola oraz wysoka jakość zarządzania.

Jak to działa?
System posiada bardzo szerokie zastosowanie: pomaga w zarządzaniu przyjmowaną i wydawaną odzieżą oraz w zarządzanie funkcjami kasy, a więc drukuje faktury fiskalne z systemu, oferuje wybór opcji płatności: gotówka, karta kredytowa lub płatność przy odbiorze. Ponadto system operuje zarządzaniem baz artykułów oraz cennikami, co oznacza łatwe tworzenie bazy artykułów oraz cenników, możliwość wprowadzenia kilku cenników i przypisanie ich poszczególnym klientom, generowanie rejestru artykułów na stanie magazynowym, generowanie rejestru wydanych i przyjętych artykułów, generowanie rejestru artykułów z poszczególnych grup oraz tworzenie bazy opisów do artykułów podstawowych. Warto wspomnieć o sprawnym zarządzaniu bazą klientów, obejmującą zarządzanie kontami klientów, tworzenie sald okresowych, przygotowanie sprawozdań statystycznych, magnetyczne karty stałego klienta, abonamenty oraz rabaty dostosowane indywidualnie dla każdego klienta.